SKALBIMAS.COM gina klientų privatumą, todėl šioje skiltyje skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir naudojimo principus.

IP ADRESAI

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.

SLAPUKAI

Kai apsilankote mūsų svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi SKALBIMAS.COM svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus savo kompiuteryje.

UŽKLAUSOS FORMOS

SKALBIMAS.COM svetainėje pateikiamoje užklausos formoje Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą). Šie asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su Jumis susisiekti. Jūs galite bet kada nutraukti tokio pobūdžio savo asmeninių duomenų tvarkymą, tiesiog išsiųsdami el. žinutę adresu info@skalbimas.com

INFORMACIJOS SAUGUMAS

Apie SKALBIMAS.COM svetainės lankytojus surinktus duomenis kruopčiai saugome: nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Mūsų įmonės darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir SKALBIMAS.COM svetainės lankytojus. Be to, SKALBIMAS.COM svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

NUORODOS Į KITAS SVETAINES

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų įmonių interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad SKALBIMAS.COM nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš SKALBIMAS.COM svetainės paspaudę nuorodą pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

ATSAKYMAI Į JŪSŲ KLAUSIMUS

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@skalbimas.com arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą.